ImageMiesiąc maj to jak zawsze czas, w którym mówimy z dziećmi dużo o zdrowiu i właściwym trybie życia. W ramach zajęć realizowany był program „Profilaktyka palenia tytoniu”. W klasach 1-3 temat „Nie pal przy mnie proszę”, a w klasach starszych „Znajdź właściwe rozwiązanie”. Uczniowie uczęszczający do świetlicy wykonali pracę plastyczne z tematyki „Nie pal przy mnie proszę”. Najładniejszy plakat wykonała Paulina Socha z klasy 4b.

Starsi uczniowie dowiedzieli się o skutkach palenia tytoniu, odgrywali scenki tematyczne, uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

ImageKwiecień to czas, w którym przygotowujemy się do Świąt Wielkanocnych. Z tej okazji wykonaliśmy dużo świątecznych ozdób do stołówki szkolnej m.in. kwiaty, koguty, zające, kurki. Odbył się również konkurs plastyczny pt. „Wielkanocna pisanka”. Otrzymaliśmy ponad dwadzieścia prac, z których wychowawcy świetlicy wybrali cztery najpiękniejsze. Najwięcej głosów zdobyła pisanka Zuzanny Wojtowicz z klasy 3B natomiast trzem następnym zostało przyznane exequo drugie miejsce.

I miejsce   ZUZANNA WOJTOWICZ KL.3B

II miejsce  ALEKSANDRA MOTAK KL.4A

ANNA BZDYK KL.4A

KAROLINA STUDLIK KL.2A

ImageWiosna przyszła tego roku bardzo szybko, dlatego też chcieliśmy ją przywitać zarówno w szkole jak i na podwórku.
Wykonaliśmy z papieru kolorową Panią Wiosnę, która ozdabia naszą świetlicę. A najbardziej cieszymy się, że po odrobieniu zadań domowych możemy coraz częściej wychodzić na plac zabaw.

11 LISTOPADA

Ważna data wpisana w historię naszego kraju. Z okazji Święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę wykonaliśmy gazetkę tematyczną i wspólnie z innymi szkołami wzięliśmy udział w miejskich uroczystościach z tej okazji.

GODŁO POLSKI/HERB MIASTA ZAKOPANE

Aby bliżej poznać historię Polski uczniowie wykonali wydzierankę godła naszego kraju. Niektórzy jednak woleli wykonać herb naszego ukochanego miasta.

KONKURS NA NAJŁADNIEJSZEGO MISIA

Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w tym miesiącu postanowiliśmy ogłosić konkurs na najładniejszego misia. Otrzymaliśmy 14 prac plastycznych, z czego wybraliśmy cztery najlepsze. Oto wyniki: 1 miejsce Ewelina Papiż i Julia Chilecka, 2 miejsce Ania Bzdyk, 3 miejsce Marta Gębala. Pozostałe prace otrzymały wyróżnienia. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w kolejnych świetlicowych konkursach.